Кошик
227 відгуків
Світильники LED Solar c сонячними панелямиЗробити покупку
+380662199142
+380963741216
+380932199142
ДВОРИК Світлодіодне LED освітлення, товари для дому та промислоості

Освітлення для офісу: вимоги та рекомендації

Освітлення для офісу: вимоги та рекомендації
У данній статті наведені невеликий рекомендації щодо освітлення робочих зон

25.10.18

Від хорошого освітлення залежить комфорт всього нашого життя. Альо особливо важливо світло для тих, хто займається інтелектуальною працею. Невипадково з дитинства батьки говорять своїм дітям: «Не читай у темноті». Від поганого освітлення псуватися зір, втома наступає набагато швидше.

Освітлення для офісів - це важливий компонент створення робочої атмосфери і підвищення продуктивності співробітників. Крім того, існують певні правила, які регулюють цей параметр.

Природне світло

При виборі приміщення для офісу дуже важливо звертати увагу на вікна і світлові прорізи в стелях. Правило просте: чим більше природного світла, тим краще!

Штучне світло

На шкода, сонце світить не так довго, як триває робочий день, а сидіти в скляному куполі неможливо. Тому в будь-якому офісі важливо грамотно продумати лампи і світильники. Це можуть бути як окремо стоячі або висячі фрази об'єкти, так і вбудовані в меблі. Останній варіант особливо добре, якщо ви плануєте замовити меблі за індивідуальним проектом.

Для того, щоб розібратися, яким має бути освітлення в офісі, необхідно звернути до документа, який дає пояснення щодо освітлення.

В офісах за правилами повинно бути присутнім загальне, місцеве і зональне освітлення.

Загальне освітлення використовується для створення рівномірного потоку світла у всьому просторі, найчастіше це верхнє світло, так як воно вважається найбільш комфортним та природних;

Місцеве освітлення в даному випадку - це знайомі кожному настільні лампи, які забезпечують якісне підсвічування робочого місця, крім того, це можуть бути навісні або вбудовані у верхні полиці світильники;

Зональне освітлення використовується для розділення приміщення на зони або виділення окремих з них, наприклад, якщо в усьому офісі яскраве світло, а в зоні відпочинку - приємні, приглушені лампі, то це і є приклад такої зональності.

Нормативні вимоги такі:

в кабінетах рівень освітленості повинен бути 300 лк;

у зонах відпочинку - від 100 лк;

над робочим столом – 500 лк.

Цікаво, що всі вимірювання в офісах проводять не на рівні підлоги, а на висоті робочого столу, так як саме він вважається відправною точкою.

Вибрати світильники для офісу чи робочої зони ві можете в розділі: Стельові світильники

Інші статті