
Светильник линейный Led светодиодный Т5 1200мм 6500К с кнопкой на корпусе
235 ₴
- В наличии
- Код: 10011
- +380 (93) 219-91-42Прием заказов
- +380 (66) 219-91-42Прием заказов
- +380 (68) 595-11-76Telegram
- +380 (68) 595-11-76Viber
Светильник линейный Led светодиодный Т5 1200мм 6500К с кнопкой на корпусе
Светильник светодиодный Т5
Вес, кг: 0,5
Потребляемая мощность: 16 Вт
Габаритные размеры:

Срок службы: более 50000 ч
Тип светодиода LED: SMD2835
Световой поток: 1600 Лм
Угол свечения: 180°
CRI: ≥70
Напряжение питания: AC 165-265 В
Гарантия: 1 год
Количество диодов: 96
Цвет свечения: Холодный белый 6500К
Комплектация светильника:

_______________
Серед великої кількості обладнання, виділяється компактний лінійний світильник, котрий гармонійно вписується в любий інтер’єр та виконує свої функції. Зазначимо, що даний пристрій не містить свинцю чи іншого виду важких металів. В ньому відсутні токсичні речовини, котрі могли б нанести шкоду живій природі. Світлодіодний лінійний світильник використовується для освітлення офісних, складських, торговельних та виробничих приміщень. У нього немає ламп, котрі потребують періодичної заміни. У ньому використовується спеціальна світлодіодна плата, яка дає готове комплексне рішення. Це надійне та довговічне джерело світла, яке можна використовувати у своєму офісному приміщенні. Світлодіодний світильник Т5 купити в Києві Ви можете на нашому сайті dvoruk.com.ua. Меблеві світлодіодні світильники оснащені вмонтованим драйвером, мережевим шнуром, а також додатковим конектором, котрий дозволить під’єднати освітлювальний виріб до проводів. Конструкція таких джерел світла створена таким чином, що їх можна з’єднювати в одну лінію, продовжуючи під світку на необхідну для Вас довжину. Купити такі меблеві світлодіодні світильники Ви можете для кухні, коридору. Їх можна монтувати в шафу, під полку, у вітрини і т.д. Дуже прості в установці, не потребують додаткового підведення проводів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид изделия | LED светильник |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Угол рассеивания | 140 град. |
| Материал корпуса | Поликарбонат, Металл, Алюминий |
| Мощность | 16 Вт |
| Цветовая температура | 6000K |
| Степень защиты, IP | IP33 |
| Напряжение сети | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Длина | 120 мм |
| Световой поток | 1600 лм |
| Основные | |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Применение освещения | Для внутрених помещений, Для освещения рекламных конструкций, Для офисных помещений, Для торговых площадей, Для учебных заведений, Для ЖКХ, Для освещения высоких рабочих помещений, Для освещения низких рабочих помещений, Для освещения рабочего места |
| Вес | 500 |
| Степень защиты IP | 24 |
| Напряжение | 220 |
| Количество светодиодов | 96 |
| Тип освещения | Светильник |
| Пылевлагозащищенная крышка | True |
| Характеристики излучения | |
| Минимальная цветовая температура | 6000 |
| Максимальная цветовая температура | 6500 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 3.4 мм |
| Ширина | 2.3 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал каркаса | алюминий, поликарбонат |
| Мощность лампы | 16 |
| Тип | Светильник накладной подвижный |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Световой поток, Лм | 1600 |
- Цена: 235 ₴
- Способ упаковки: Упаковка Картонная коробка Минимальный заказ 1 шт








