
Светодиодный линейный Led светильник Т5 1200мм 4200К с кнопкой на корпусе
235 ₴
- В наличии
- Код: 10010
- +380 (93) 219-91-42Прием заказов
- +380 (66) 219-91-42Прием заказов
- +380 (68) 595-11-76Telegram
- +380 (68) 595-11-76Viber
Светодиодный линейный Led светильник Т5 1200мм 4200К с кнопкой на корпусе
Светодиодный светильник LED T5 1200мм 4200К с кнопкой на корпусе является удобным и эффективным решением для освещения различных помещений. Это обеспечивает яркое, комфортное и равномерное освещение благодаря удобству управления с помощью кнопок на корпусе. Этот светильник является энергоэффективным и долговечным, что позволяет снизить затраты на энергию и обслуживание.
Светильник светодиодный Т5
Вес, кг: 0,5
Потребляемая мощность: 16 Вт
Размеры светильника:

Срок службы: более 50000 ч
Тип светодиода LED: SMD2835
Световой поток: 1600 Лм
Угол свечения: 180°
CRI: ≥70
Напряжение питания: AC 165-265 В
Гарантия: 1 год
Количество диодов: 96
Цвет свечения: Нейтральный белый 4200К (дневной белый)
Серед великої кількості обладнання, виділяється компактний лінійний світильник, котрий гармонійно вписується в любий інтер’єр та виконує свої функції. Зазначимо, що даний пристрій не містить свинцю чи іншого виду важких металів. В ньому відсутні токсичні речовини, котрі могли б нанести шкоду живій природі. Світлодіодний лінійний світильник використовується для освітлення офісних, складських, торговельних та виробничих приміщень. У нього немає ламп, котрі потребують періодичної заміни. У ньому використовується спеціальна світлодіодна плата, яка дає готове комплексне рішення. Це надійне та довговічне джерело світла, яке можна використовувати у своєму офісному приміщенні. Світлодіодний світильник Т5 купити в Києві Ви можете на нашому сайті dvoruk.com.ua. Меблеві світлодіодні світильники оснащені вмонтованим драйвером, мережевим шнуром, а також додатковим конектором, котрий дозволить під’єднати освітлювальний виріб до проводів. Конструкція таких джерел світла створена таким чином, що їх можна з’єднювати в одну лінію, продовжуючи під світку на необхідну для Вас довжину. Купити такі меблеві світлодіодні світильники Ви можете для кухні, коридору. Їх можна монтувати в шафу, під полку, у вітрини і т.д. Дуже прості в установці, не потребують додаткового підведення проводів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид изделия | LED светильник |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Способ монтажа | Накладной |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Угол рассеивания | 140 град. |
| Материал корпуса | Поликарбонат, Металл |
| Цветовая температура | 4000К |
| Степень защиты, IP | IP33 |
| Напряжение сети | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Длина | 1200 мм |
| Материал каркаса | алюминий, пластик |
| Тип | Светильник накладной подвижный |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Степень защиты IP | 44 |
| Мощность лампы | 18 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Лампочки в комплекте | True |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 500 |
| Ширина | 2.3 см |
| Высота | 3.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Световой поток, Лм | 1600 |
- Цена: 235 ₴
- Способ упаковки: Картонная коробка








