Корзина
165 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Трековые системы Led освещения по самым доступным ценамСделать покупку
+380662199142
+380963741216
+380932199142
ДВОРИК Светодиодное LED освещение, товары для дома

Світлодіодні екрани в Україні. Новітня реклама для Вашого бізнесу

Світлодіодні екрани набувають все більшого поширення - все частіше використовуються в цілях реклами на вулицях великих міст або як інформаційні екрани і дорожні знаки.

14.11.17

Світлодіо́дний диспле́й (LED screen, LED display) —пристрій відображення і передачі візуальної інформації, в якому кожною точкою, пікселем є один або кілька напівпровідникових світлодіодів (Light Emitting Diode). 

    

Світлодіодні екрани за принципом побудови поділяються на два типи - кластерні і матричні. 

У кластерних екранах кожен піксель, що містить від трьох до кількох десятків світлодіодів, об'єднаний в окремому світло ізольованому корпусі, який залитий герметизуючим компаундом. Такий конструктивний елемент називається кластером.

Кластери, що утворюють інформаційне поле екрану, закріплені за допомогою гвинтів на лицьовій поверхні екрана. Від кожного кластера відходить джгут проводів, що підключається, за допомогою електричного з'єднувача, до відповідної схеми управління (плати). Такий спосіб побудови повнокольорових світлодіодних екранів поступово відмирає, поступаючись місцем більш технологічному матричному принципу. 

У цьому випадку кластери і керуюча плата об'єднані в єдине ціле - матрицю, тобто на керуючій платі змонтовані і світлодіоди і комутуюча електроніка, які залиті герметизуючим компаундом. В залежності від розміру і роздільної здатності екрану, кількість світлодіодів, що становлять піксель, може коливатися від трьох до кількох десятків. А розподіл кількості світлодіодів за кольорами в пікселі змінюється від типу застосовуваних світлодіодів в інтересах дотримання балансу білого.

Світлодіодні екрани мають деякі переваги:

  • Висока яскравість.
  • Можливість збірки екрану великих розмірів (до сотень метрів в ширину і висоту).
  • Довільне співвідношення висота / ширина.
  • Надійність (пошкодження частини екрана не веде до його непрацездатності в цілому).

До незаперечних переваг можна віднести можливість вуличного цілорічного використання таких відеоекранів.

Світлодіодні екрани набувають все більшого поширення - все частіше використовуються в цілях реклами на вулицях великих міст або як інформаційні екрани і дорожні знаки. Експерти розвитку ринку реклами сходяться в єдиній думці про те, що з кожним роком частка світлодіодних інформаційних екранів на ринку рекламних технологій буде тільки зростати. Дійсно, повнокольорові світлодинамічні табло поєднують в собі всі основні переваги існуючих візуальних рекламних технологій. Єдиним їх недоліком може вважатися досить висока вартість у порівнянні з іншими технологіями реклами.

Можливо, перший справжній світлодіодний екран для телевізора був розроблений, продемонстрований і документально описаний Дж. П.Мітчеллом в 1977 році. Модель 1977 року була монохроматичному і не могла конкурувати з кольоровими телевізорами того часу.

Лише після створення досить яскравих кольорових світлодіодів з'явилися перші кольорові LED-телевізори. Найбільший в світі світлодіодний телевізор знаходиться на стадіоні Ковбойз в Арлігтоне, штат Техас, США. Його розміри 49 × 22 метрів, площа 1070 квадратних метрів. (Існують світлодіодні дисплеї і набагато більших розмірів, але вони не призначені для телебачення).

Другие новости