Корзина
201 отзыв
На час каратину з 08.01 - 25.01 послуга САМОВИВІЗ недоступнаСделать покупку
+380662199142
+380963741216
+380932199142
ДВОРИК Светодиодное LED освещение, товары для дома и промышленности

Обприскувачі використовуються для розпилювання рідких або порошкоподібних речовин з метою поливання, підживлення, лікування культурних рослин. З їх допомогою дані процедури проводяться швидко і без особливих фізичних навантажень для садівника. Вони стануть в нагоді для обробки дерев, виноградників, живоплотів, городніх насаджень, клумб, кімнатних квітів, а також рослин в теплицях, оранжереях. Користуються популярністю у садівників-городників, дачників, квітникарів, фермерів, міських служб озеленення.

Магазин ДВОРИК Инструмент для домашнего мастера, который всегда будет полезен как для мастерской так и для дома. В каталогах данного раздела вы найдете: Отвертки, ножы строительныеШарнирно-губцевый инструментНаборы инструментов, Обприскувачі механічні ручні для саду та городуКлеевые пистолеты и аксессуары для склеиванияЯщики для инструмента, органайзеры, контейнеры для вещей !!! Приятных Вам покупок!!!

Обприскувачі механічні ручні для саду та городу

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Також пропонуємо переглянути розділи: "Отвертки, ножы строительные", "Шарнирно-губцевый инструмент", "Клеевые пистолеты и аксессуары". Дані вироби також стануть Вам у нагоді в Вашій діяльності.