Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Трековые системы Led освещения по самым доступным ценамСделать покупку
+380662199142
+380963741216
+380932199142
ДВОРИК Светодиодное LED освещение, товары для дома

Весь товар можно приобрести оформив заказ через корзину сайта или позвонив нам по телефону +38-066-219-91-42. ПРИЯТНЫХ ВАМ ПОКУПОК!!!!

Также, Вам могут быть интересны другие товары данной категории : Светодиодная вывески, led доски, бегущие строкиLed дисплеи (модуль) для бегущей строкиКонтроллеры для бегущих строкКорпус для изготовления бегущей строки

Led дисплеи (модуль) для бегущей строки

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2

Світлодіодні біжучі рядки LED є одним з кращих сучасних рекламних рішень! Протягом декількох років багато компаній і рекламні агентства використовують даний вид реклами не тільки для зовнішнього використання, а й для інтер`єрного доповнення. Так як рекламні екрани найбільше привертають увагу потенційних клієнтів.
Принцип роботи біжучих LED рядків полягає у відтворенні динамічних написів або простих графічних зображень. Світлодіодне табло складається з модулів різних розмірів, тому якщо ви вирішили купити біжучий рядок LED необхідно упевнитися, що розмір модулів кратний розмірам табло. Завдяки спеціальній програмі можна створити інформаційний блок, який поміщається в пам`ять табло, після чого воно автономно виводить потрібну інформацію. Також ви зможете додатково додати до текстової інформаційної рекламі час або температуру. Більш докладно з цього питання вас зможуть проконсультувати наші фахівці, що мають великий досвід і високу кваліфікацію.