Корзина
166 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Трековые системы Led освещения по самым доступным ценамСделать покупку
+380662199142
+380963741216
+380932199142
ДВОРИК Светодиодное LED освещение, товары для дома

Инструкция по эксплуатации и пользованию LED прожекторов

Инструкция по эксплуатации и пользованию LED прожекторов
Інструкція по експлуатації світлодіодного прожектора

07.11.18

Вуличні світлодіодні прожектори – це енергозберігаючі прожектори нового покоління зі світлодіодними джерелами світла. Вони дозволяють знизити експлуатаційні витрати на 100% і витрати на комунальні послуги в кілька разів.

ОПИС: Світлодіодні прожектори є аналогами галогенних прожекторів, вони мають вдосконалену конструкцію і відрізняються економним енергоспоживанням – в 5-10 разів нижче, ніж у галогенних прожекторів. Як джерело світла використовуються високоякісні світло діоди тривалого терміну служби.

Світлодіодні прожектори – це компактні прожектори потужністю від 5 до 250 Вт. Вони виготовляються з різною кількістю світло діодів на матриці, кожна модифікація відрізняється величиною світлового потоку, також вони можуть бути двох видів: без датчика руху та з датчиком руху.

Світлодіодний прожектор має герметичний корпус, захисне покриття корпусу стійке до дії УФ випромінювання і корозії. Конструкція корпусу забезпечує ефективний тепловідвід від потужного світло діода, що гарантує довгий термін служби і максимальну яскравість діодів. Радіатором служить зовнішня поверхня прожектора. Ступінь захищеності світлодіодного прожектора від проникнення пилу і вологи відповідає IP65.

Світлодіодна матриця надійно закріплена в металевому корпусі і закрита загартованим оптичним склом. У числі переваг: висока яскравість і якісна передача кольору, стійкість до кліматичних впливів, вібростійкість і механічна міцність.

Вбудоване джерело живлення дозволяє підключити прожектор до мережі 220В без додаткових трансформаторів.

ПРИЗНАЧЕННЯ: Світлодіодні прожектори призначені для зовнішнього освітлення. Широко застосовується для архітектурного і декоративного підсвічування будівель (житлових і адміністративних будівель, споруд, пам’ятників, колон, експозицій), в ландшафтному освітленні і підсвічуванні зовнішньої реклами.

Ергономічні LED - прожектори дозволяють реалізовувати різні проекти освітлення, їх можна використовувати для освітлення торгових та складських площ, спортивних залів, освітлення тунелів, вуличних та внутрішніх територій, а також місць, де потрібно знизити витрату електроенергії.

Світлодіодні прожектори малої потужності використовуються для освітлення вуличних рекламних плакатів, банерів. Потужні світлодіодні прожектори ефективно застосовуються в освітлення рекламних щитів, стендів, супербордів, рекламних арок і інших рекламних конструкцій.

Прожектори з датчиком руху допомогють вирішити відразу кілька завдань:

-        Освітлення простору тільки там, де це необхідно;

-        Економія електроенергії, за рахунок використання світла тільки тоді, коли це необхідно;

-        Раптове включення світла захистить вас від незваних гостей або, принаймі, сповістить Вас про їх присутність.

Повертаючи датчик по вертикалі і горизонталі можна регулювати, яку саме ділянку території він буде контролювати. На панелі датчика є три регулятора, які допоможуть налаштувати роботу прожектора:

-        SENS (Чутливість) – фактично регулює розмір об’єктів і ступінь їх руху, на які буде реагувати прилад.

-        TIME (Час) – регулює час, протягом якого буде включена лампа (як правило має діапазон 5 секунд – 10-15 хвилин, в залежності від моделі).

-        LUX (Освітлення) – цим регулятором можна налаштувати включення прожектора на роботу тільки в нічний час доби або цілодобово.

УВАГА! При установці вуличних прожекторів необхідно дотримуватися правил техніки безпеки. Недотримання запобіжних заходів може спричинити вихід прожектора з ладу, а також може призвести до ураження електричним струмом та інших пошкоджень.

ПІДКЛЮЧЕННЯ: Підключення прожектора здійснюється за допомогою клемної планки, яка підключається до мережі АС 220 V. Необхідно вставити підготовлені кінці проводів в контакти клемної планки (жовто-зелений провід – заземлення, коричневий провід – фаза, синій провід – нейтраль). Міцно затягніть гвинти на планці.

УВАГА: Не рекомендується з’єднувати проводи методом скрутки.

УСТАНОВКА: Кріплення прожектора на поверхні здійснюється за допомогою кронштейна з трьома отворами. Встановлювати прожектор можна на стелю, на стіни і опори, монтажна поверхня повинна бути рівною. Для надійної фіксації прожектора на опорі міцно закріпіть кронштейн, затягнувши з зусиллям гвинти і болти.

Для регулювання кута нахилу прожектора по вертикалі необхідно послабити бічні гвинти осьового кріплення кронштейна на корпусі, потім встановити необхідний кут нахилу і зафіксувати положення, затягнувши гвинти.

УВАГА: При установці прожектора на вулиці кабельний ввід повинен бути внизу, для захисту від проникнення води.

При установці прожектора необхідно дотримувати мінімальну відстань від корпусу прожектора до навколишніх предметів. В умовах природної конвекції ця відстань повинна бути не менше 250 мм.

ОБСЛУГОВУВАННЯ: Обслуговування прожектора зводиться до чищення від забруднень. З метою підвищення надійності і для збільшення терміну служби, рекомендуємо періодично оглядати прожектор на предмет забруднень, механічних пошкоджень і оцінки працездатності.

При забрудненні зовнішнього скла необхідно очистити поверхню без використання розчинників, агресивних миючих і абразивних засобів. Очищення проводиться сухою або трохи вологою тканиною з використанням спеціального миючого засобу для скла.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ: УВАГА! Якщо світлодіодний прожектор вийшов з ладу, його не можна ремонтувати і намагатися відновлювати! Несанкціоноване розбирання прожектора і технічне втручання веде до відмови від гарантійного обслуговування. Всі роботи потрібно проводити при вимкненому живленні!

Другие статьи