Корзина
166 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Трековые системы Led освещения по самым доступным ценамСделать покупку
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.
+380662199142
+380963741216
+380932199142
ДВОРИК Светодиодное LED освещение, товары для дома

Що таке LED табло та для чого воно слугує? Реклама на світлодіодних екранах

Що таке LED табло та для чого воно слугує? Реклама на світлодіодних екранах
Чому світлодіодні вивіски і екрани вважаються найкращим носієм для зовнішньої реклами? У чому полягає магія світлодіодної реклами? Оцініть самі:

02.11.18

Доведено:

1. Світлодіодні вивіски помічають в 9 разів частіше, ніж традиційні друковані вивіски того ж розміру. Більше клієнтів - більше прибуток.
2. За даними дослідження LED Sign Supply, використання світлодіодних екранів підвищує продажі на 15% - 150%. Середній термін окупності табло - 6 тижнів.
3. LED-вивіски і екрани продовжують свою роботу з настанням темряви, коли вивіски ваших конкурентів зникають для покупців.
4. Потрібно швидко розпродати певний товар або розповісти про нову послугу? Поміняти зображення на екрані можна всього за пару хвилин.
5. За рахунок рухомого зображення можна відобразити більше інформації, ніж дозволяє звичайна статична вивіска або банер.

6. Для використання LED-табло не потрібно ніяких технічних знань. У доданому ПО можна вибрати з більш ніж 30 готових відеоефектів. Вам також не потрібно витрачати час на конвертацію роликів для показу - використовувані контролери підтримують всі популярні формати відео.
7. Вуличні табло захищені по промисловому стандарту IP65. Це означає, що в корпус пристрою не потрапляє пил і воно буде працювати, навіть якщо ви будете поливати його водою зі шланга.
8. Світлодіодні табло надійні. Пристрої протестовані при температурах від -40 до +50 градусів.
Пошкодити екран дуже складно. Над кожним з декількох тисяч світлодіодів, що становлять табло, виступає невеликий козирок. Він захищає полотно від дощу і перешкоджає пошкодженню великими предметами.

9. Екран складається з однакових модулів. Це означає, що ви можете при необхідності «наростити» екран, докупивши потрібні модулі.
Великий кольоровий екран площею 16 м² споживає всього 5 кВт енергії - це можна порівняти зі звичайною електроплитою.

10. Енергоефективність можна підвищити за допомогою датчика освітлення, який автоматично підлаштовує яскравість в залежності від освітленості.
11. Екран або вивіску можна налаштовувати віддалено по Wi-Fi або через інтернет. Немає необхідності підключатися кабелем від комп'ютера.
12. Якщо на фасаді не вистачає місця для установки екрану, його можна закріпити за допомогою металоконструкції на даху або змонтувати на опору «на землі».

Рухомі рядки (Бегущие строки), мабуть, найпопулярніший вид світлодіодних табло. Майже кожен день на вулицях з'являються нові. За порівняно невелику ціну ви отримуєте потужний рекламний актив, який з часом відіб'є вкладені в нього гроші. З назви зрозуміло, що основна функція цього типу екранів - це відображення текстової інформації. Однак, ніхто не забороняє вам вивести на екран логотип своєї компанії або будь-яку іншу картинку.

Зазвичай на рядки, що біжать дивляться з відстані 5-20 м, тому світлодіоди на цих екранах розташовані близько один до одного. Відстань між ними становить всього 10 мм. Такий невеличкий «крок» пікселі, які забезпечують чітку картинку, яка не розпадається на окремі точки, навіть якщо підійти близько.

В них встановлено DIP-діоди. Це найяскравіший тип діодів, що підходить для використання в зовнішніх екранах. Яскравості в 12000 ніт вистачає щоб виділити вивіску з «фону» навіть в самий сонячний день.

Найбільш очевидний сценарій використання - це вивіска над входом. Так ви залучаєте потенційних клієнтів, які йдуть по тротуару, по протилежній стороні вулиці або їдуть по дорозі. Крім того, на табло можна встановити інфрачервоний датчик, який буде рахувати кількість ваших відвідувачів і видавати вам точну статистику.

Електронне табло - флагман сучасної зовнішньої реклами. Жоден інший формат «наружки» не притягує стільки поглядів. Соковита і контрастна картинка відразу кидається в очі і не відпускає до самого кінця ролика.

Порівняно невеликий повноколірний екран розміром 1,5 X 2 м проглядається вже з відстані в 150 метрів - це майже два футбольних поля. Уявіть скільки потенційних клієнтів ви зможете охопити за допомогою такого табло.

Світлодіодні екрани можуть бути використані як зовні, так і всередині приміщення. Екрани для «внутрішнього використання» збираються з новітніх SMD-модулів. Діоди в цих модулях розташовані впритул один до одного, і тому дають картинку ідеального якості.

Ролики на такі екрани можна виводити безпосередньо через відеовихід комп'ютера. У такому режимі LED-екран буде показувати те саме, що ви бачите на екрані комп'ютера. При використанні іншого режиму, відтворюються ролики, заздалегідь записані в пам'ять контролера.

Другие статьи