Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Трековые системы Led освещения по самым доступным ценамСделать покупку
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.
+380662199142
+380963741216
+380932199142
ДВОРИК Светодиодное LED освещение, товары для дома

Как выбрать фитоосвещение. Небольшие рекомендации

Как выбрать фитоосвещение. Небольшие рекомендации
В данной статье рассмотрены основные критерии при выборе освещения для растений. Надеемся, что данная статья поможет Вам правильно организовать пространство, свет в Вашем деле.

25.10.18

Світло - один з головних критеріїв зростання і розвитку всіх рослин. Але не завжди кількості світла достатньо для підтримки життя квітів. До такого періоду відноситься холодну пору року, що становить більше половини всього року. Виростити здорові рослини, готові до цвітіння, без належногоосвітлення неможливо. Щоб виправити цю ситуацію, встановіть фітолампи, спеціальні лампи для рослин.

Фотосинтез - це основа життя будь-якої рослини. Головний «двигун» фотосинтезу - світло. Але світло буває різним, і далеко не кожне світло здатне викликати фотосинтез в кольорах. Рослини мільйони років адаптувалися до сонячного освітлення, і саме воно - найкраще джерело фотосинтезу. Фітолампи - особливе джерело світла, здатне запускати процес фотосинтезу в рослинах. Фітоосвітлення створюється за рахунок використання фітоламп. Іншими словами, фітолампи здатні випромінювати такий спектр електромагнітного випромінювання, до якого звикли рослини, отримуючи його в природному середовищі.

Рекомендація по встановленню та використанню ФІТО ламп

Штучне освітлення застосовують за трьома схемами:
• Штучне освітлення використовується як додаткове до природного протягом усього року;
• Штучне освітлення використовується періодично, в холодну пору, для подовження світлового дня;
• Штучне освітлення використовується постійно, як повна заміна природного світла.

Останній варіант застосуємо в теплицях, в яких є можливість постійного контролю інших факторів росту і розвитку рослин. Оскільки один тільки показник світла без контролю вологості і поливу - не здатний привести до фотосинтезу.

Розглянемо особливості використання фітолампи:
• Напрямок світла завжди подібно до сонячного, зверху вниз.
• Чим ближче лампа до рослини, тим сильніше ефект. Але не перестарайтеся, щоб не обпекти рослини. Оптимальна відстань 25-40 см.
• Для охоплення площі в 1 кв.м. знадобиться світлодіодна лампа потужністю 16 Вт 
• Для подовження світлового дня в холодну пору року, включайте фітолампи на 4-5 годин в день.
• Пророщені паростки рослин висвітлюйте фітолампи цілодобово перші 4-5 днів, потім зменшуйте кількість світла поступово, доводячи до 14 годин на добу.

За допомогою led-розробок вдалося створити лампи, які не гріють і відповідно не викликають інтенсивне випаровування вологи. У поєднанні з низькою потужністю і можливістю встановити різні колірні випромінювання - така лампа ідеальна.

Основні переваги використання ФІТО освітлення в теплицях та домашніх господарствах:

- Ви можете значно збільшити врожайність ваших теплиць і зимових садів застосувавши сучасні технології фітоосвітлення.
- Прискорити цикл вирощування, поліпшити рівномірність рослин, оптимізувати використовувану площу, підвищити смакові якості і при цьому заощадити на енерговитратах.
- Поліпшити коефіцієнт розмноження.
- Контролювати процес зростання, все це можливо завдяки передовим інженерним досягненням, які використовуються для освітлення теплиць.

Необхідно пам'ятати, що для організації правильного штучного освітлення в теплицях, потрібно правильно розподіляти світлову подачу до рослин. Звертайте увагу на такі факти, як:
- висота розміщення світлового джерела;
- потужність джерела;
- які рослини сортів вирощуються і рівень світла, необхідний для даного виду.
Агротехніки, для досягнення необхідного результату, можуть поєднувати різні джерела. При правильному підборі освітлювальної схеми урожай може збільшитися до сорока відсотків!

Вибрати ФІТО освітлення ви можете у розділі: Фито led освещение для роста растений 

Другие статьи