Корзина
166 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Трековые системы Led освещения по самым доступным ценамСделать покупку
+380662199142
+380963741216
+380932199142
ДВОРИК Светодиодное LED освещение, товары для дома

Сітлодіодне освітлення. Використання та принципи

Сітлодіодне освітлення. Використання та принципи
Одним з шляхів енергозбереження в освітлювальній техніці, особливо у сфері побутового освітлення, є використання світлодіодних ламп, які використовуються для прямої заміни ламп розжарювання

25.09.17

Одним з шляхів енергозбереження в освітлювальній техніці, особливо у сфері побутового освітлення, є використання світлодіодних ламп, які використовуються для прямої заміни ламп розжарювання, так звані ретрофітні лампи, об’єм виробництва та номенклатура котрих з кожним роком росте.

Підвищення ефективності та потужності світлодіодних ламп не закінчується на появі нових діодів, воно включає в себе і розробку схематичного та конструктивного рішення світлодіодних випромінювачів і безпосередньо ламп, що повинні мінімізувати існуючі недоліки в світлодіодному освітленні.

Порівняно малогабаритний корпус ламп розжарювання створює ряд проблем в потужних світлодіодних лампах – петрофітах, пов’язаних із відводом тепла, розсіювачем світла та можливістю пропускати світло. Багато типів потужних ламп із впаяними світлодіодними модулями на плоскому радіаторі не забезпечують ефективний пасивний відвід тепла від світло діодів і кут розсіювання світлового потоку більше 120-160 градусів. Вони потребують у ряді випадків використання додаткової світлорозсіюючої оптики та суттєвого збільшення площі та об’єму радіатора лампи, що знижує світлову віддачу та досить сильно підвищує її кошторис. Одним із шляхів вирішення цих проблем являється використання в лампах – петрофітах ефективних світлодіодних модулів (SMD).

Також, потрібно розглянути і інший напрямок освітлення.

Маркетингові дослідження, що досить часто проводяться на замовлення торговельних мереж магазинів, доводять, що емоційна атмосфера в торговельному приміщенні, значною мірою формується правильним освітленням. Вона спонукає покупця до покупки нарівні з логікою та необхідністю здійснення покупки. Враховуючи такі дослідження, та правильну побудову освітлення, рівень продажів можна підвищити на 30-50%.

Сучасні світлодіодні технології дають можливості створити системи освітлення з самими оптимальними параметрами для освітлення різних товарів та продуктів.

Другие статьи