Корзина
201 отзыв
На час каратину з 08.01 - 25.01 послуга САМОВИВІЗ недоступнаСделать покупку
+380662199142
+380963741216
+380932199142
ДВОРИК Светодиодное LED освещение, товары для дома и промышленности

Світлодіодні Led лінійні світильники

Світлодіодні Led лінійні світильники
Лінійні світлодіодні LED (Линейные светодиодные) світильники можна розділити разделить на дві групи: готові промислові світильники (лампи) їз заданими параметрами та лінійні світлодіодні системи. Промислові лінійні світильники та лінійні...

02.05.17

Лінійні світлодіодні LED (Линейные светодиодные) світильники можна розділити разделить на дві групи: готові промислові світильники (лампи) їз заданими параметрами та лінійні світлодіодні системи. Промислові лінійні світильники та лінійні світлодіодні системи  для основного освітлення  можуть бути підвісні, накладні та вмонтовані. Лінійні ЛЕД світильники виділяються із загальної маси світлодіодих світильників, використовують алюмінієвий профіль та різноманітні світлодіодні джерела світла.

В якості джерела світла в лінійних діодних світильниках використовуються світлодіодні стрічки з  SMD світлодіодами типів 335, 3528, 2835, 5050, 5730 та інших, з напругою живлення  12, 24 або 48 Вольт з густотою від 60 до 240 діодів на 1 метр. Лінійні led світильники підключаються до мережі перемінного току напругою 220 вольт, блок живлення вмонтований в світильник.

Лінійні світлодіодні системи освітлення, це революція в проектуванні та монтажі. Модульність, продуманість технології монтажу та легкість збирання лінійних систем освітлення дозволяє подолати межі традиційних систем освітлення, задовольнити любу фантазію дизайнерів. 
Кожна людина може реалізувати особисті ідеї освітлення свого дому, тому що конструкція і характеристики таких систем лінійного освітлення забезпечують  велику свободу дизайну. 
Світлодіодні лінійні системи освітлення дозволяють створювати навісні, накладні, вмонтовані лінійні світильники. Це справедливо для стельових лінійних світильників. 

Ви в короткі строки можете насолоджуватися результатами проектуванням за рахунок екномності  та простоти монтажу. Наявність різного роду аксесуарів значно підвищує строки монтажу за рахунок економії часу в процесі установки. 
Лінійні світлодіодні системи дозволяють адаптувати освітлення для різних областей використання, для різних приміщень (кухня, спальня, зала, коридор і т.д.) і для любих варіантів світлового прикрашання дому.

Під час розробки лінійного світлодіодного освітлення є можливість створити красиве світло, із стильною геометрією. За допомогою сучасного лінійного світла можна змінити традиційні принципи освітлення, простір приміщення можна розділити елегантною світловою  геометричною простотою. Стиль освітлення можна створити в різноманітних нових модних жанрах.

Другие статьи