Корзина
201 отзыв
На час каратину з 08.01 - 25.01 послуга САМОВИВІЗ недоступнаСделать покупку
+380662199142
+380963741216
+380932199142
ДВОРИК Светодиодное LED освещение, товары для дома и промышленности

Вибираємо прожектор LED для користування на вулиці

Вибираємо прожектор LED для користування на вулиці
Наші спеціалісти самим кращим чином провіряють продукцію від усіх постачальників. На жаль, приходиться визнавати, що нами були виявлені грубі невідповідності не тільки якості світлодіодних прожекторів, але й їх функціональності

25.07.16

В першу чергу світлодіодні прожектори купують для зовнішнього освітлення. Температура повітря, можна сказати, зовсім ніяк не впливає на самий прожектор. А от пилюка та вода при  проникненні всередину корпусу може скоротити довговічність пристрою. Не дивлячись на велику живучість світлодіоду – 50 000 годин роботи.

Степінь захисту корпусу наших світлодіодних прожекторів визначена міжнародним стандартом. Позначується IP65. Цифра «6» означає високу степінь (вище не буває) захисту від проникнення  твердих предметів, в тому числі і пилюки. Друга цифра означає степінь захисту від води. Всього таких степенів 8. Цифра «5» говорить, що наші прожектори захищені від потоку води з любої сторони. Його не можна лише погружати у воду, а дощ чи полив не страшні нашому прожектору  зовсім.

Якщо Ви не хочете платити за повітря, прочитайте даний розділ уважно.

Наші спеціалісти самим кращим чином провіряють продукцію від усіх постачальників. На жаль, приходиться визнавати, що нами були виявлені грубі невідповідності не тільки якості світлодіодних прожекторів, але й їх функціональності. Від послуг таких постачальників ми одразу відмовились. Рахуємо, що покупець повинен знати, до яких прийомів можуть схилятися постачальники з метою збільшення прибутку.

Чим вища потужність світлодіоду, тим він дорожчий. За фальсифіковану потужність світлодіодного прожектору виробник пробує получити додатковий прибуток. У нас такі фальсифікації не проходять. До світлодіодного прожектору підєднані 3 проводи. Їх спеціалісти називають «нуль», «фаза», «земля». 3-й провід заземлення повинен бути підєднаний до металічного корпусу  світлодіодного прожектора.

Якщо його не підєднати, то прожектор світити буде, але при цьому він стає небезпечним. За певних умов на токопровідному корпусі прожектора може створитися напруга небезпечна для життя. Якщо людина, що матиме контакт з любим заземленим токопровідним предметом  доторкнеться до такого прожектору, наслідки можуть бути вкрай погані.

Другие статьи